הצוות שלנו

לידור משורר

סוכן נדל"ן בכיר
מס רישיון 318241
לידור מתמחה במכירה והשכרה של נכסים יוקרתיים בהרצליה רמת השרון ותל אביב ,מתגורר בהרצליה . לידור ניחן בעין אסתטית מיומנת מאוד ובתשוקה למכור ולקנות בתי יוקרה . הייחודיות שלו במתן שירות מקצועי לכל אחד מלקוחותיו המפתח להצלחתו של לידור הוא פשוט: תשוקה אמיתית ושאיפה לשלמות והתלהבות מדבקת לתעשיית הנדל"ן. הניסיון הראשוני של לידור בעולם הנדל"ן מעורבות בעסקת קומבינציה , ורכישת דירות לשיפוץ ומכירתם.
שירות לקוחות הוא בעל חשיבות עליונה אצל לידור, ותקשורת מתמדת חיונית . מייחד את עצמו עם מוסר עבודה גבוה , יושרה וכנות .
בזמנו הפנוי משחק טניס וגולף מקפיד להעשיר את עצמו בקריאת ספרים .

דני צור

סוכן נדל"ן בכיר
מס רישיון 3214401
דני מתמחה במכירה והשכרה של נכסים יוקרתיים בהרצליה פיתוח ,כפר שמריהו וארסוף, מתגורר בקיבוץ שפיים. החל את הקריירה שלו בתחום המכירות והשיווק. עבודה קשה, מחויבות, דחף, מסירות והקרבה הם המאפיינים המולדים שהובילו להצלחה המקצועית כסוכן נדל"ן. ידוע בשל היושר וההגינות שלו , לדני יש יכולת יוצאת דופן למצוא פתרונות יצירתיים כדי להוציא עסקה לפועל. בזמנו הפנוי רוכב אופניים מקצועי ואף נושא בתואר אלוף ישראל לשעבר .

תומר גולדנברג

סוכן נדל"ן בכיר
מס רישיון 31928810
תומר מתמחה במכירה והשכרה של נכסים יוקרתיים בהרצליה ורמת השרון . נולד וגדל בהרצליה החל את הקריירה שלו כסגן של חברה מובילה בתחום המכירות והשיווק. תומר ניחן בכישורי תקשורת והקשבה ללקוחות, יכולה הנעה ואסטרטגית שיווק. מסור ובעל מוטיבציה גבוהה להצלחה.
לקוחותיו של תומר יודעים שהם יכולים לסמוך עליו , בזכות העקביות שלו הוא מניב תוצאות ללא פשרות. בזמנו הפנוי נהנה לנגן בגיטרה.
5/5