נכסים בהרצליה

להשכרה קוטג' חדש 3 מפלסים עם קומת כניסה מפוארת מלאת אור , משתרע על פני שטח גדול כ400 מ"ר הכולל 5 חד' , עם חלונות זכוכית המשקיפים לחצר אירוח מקסימלי עם הרגשה של בפנים ובחוץ באותה עת . הבית מציע מערכת מיזוג מרכזי, מערכת תאורה חכמה .

5 חדרי שינה 4 אמבטיות
5 חדרי שינה 4 אמבטיות

 קוטג' חדש 3 מפלסים עם קומת כניסה מפוארת מלאת אור , משתרע על פני שטח גדול כ400 מ"ר הכולל 5 חד' בנוסף מרתף ענק בשטח של 150 מ"ר , בריכה גדולה ומפנקת עם חלונות זכוכית המשקיפים לחצר אירוח מקסימלי עם הרגשה של בפנים ובחוץ באותה עת . הבית מציע מערכת מיזוג מרכזי, מערכת תאורה חכמה .

7 חדרי שינה 4 אמבטיות
7 חדרי שינה 4 אמבטיות

להשכרה בבלעדיות ברחוב שמואל הנגיד באזור הכי מבוקש במרכז הרצליה , דירת 4 חד' משופצת , מרווחת ומוארת בקומה ה-5 עם נוף פתוח וחנייה , בניין שמור ומתוחזק הכולל מעלית .

3 חדרי שינה 1 אמבטיה
3 חדרי שינה 1 אמבטיה

למכירה בבלעדיות דירת 5 חד' 120 מ"ר מוארת בעיצוב נקי ומפואר + 12 מ"ר מרפסת עם נוף פסטורלי לכיוון מזרח , 2 חניות + בקומה ה – 9 . במגדלי אפולוניה היוקרתיים – המיקום הכי טוב בהרצליה הירוקה מערבית קרוב לבינתחומי , פארק הרצליה , קניון שבעת הכוכבים , מרכז מסחרי שוקק. המגדל מציע שרותי […]

4 חדרי שינה 2 אמבטיות
4 חדרי שינה 2 אמבטיות

בשכונת פארק צמרת הפנטהאוז מרהיב, יחיד במינו בשטח של 800 מ"ר , בנוי ברמה מאוד גבוהה, צופה לנופים פנורמיים מרהיבים של תל אביב במגדלי YOO היוקרתיים , עם 4 חניות תת קרקעיות ומחסן , המתחם כולל שרותי יוקרה כגוון – בריכה חצי אולימפית ,מכון כושר מאובזר ושמירה 24/7 .

6 חדרי שינה 3 אמבטיות
6 חדרי שינה 3 אמבטיות

Powered by Estatik