חשיפה בינלאומית

ברשותנו כלים שיווקיים וקשרים בינלאומיים אשר יובילו אתכם לעסקה הבינלאומית הטובה ביותר וייצרו Perfect Match.

סיור וירטואלי 3D

אנו עובדים עם מערכות מתקדמות של צילום 3D המאפשר לקונים פוטנציאלים ברחבי העולם להסתובב ולראות כל פינה ופרט בנכס שלך , בצילום ברור אשר ימחיש וידגיש את יתרונות הנכס שלך , אנו גם יוצרים תצוגה מלמעלה ולמטה עבור כל רמה בבית , המאפשר ללקוח פוטנציאלי בינלאומי לברור לעומק את הנכס ולראות האם הוא רלוונטי.

אתרי אינטרנט בינלאומיים

הבית שלך יופיע באתרי הנדל"ן הבינלאומיים המוכרים והמובילים בעולם. כל נכס בשיווק בלעדי יגיע לחשיפה ברחבי העולם ליותר מ 40 שפות שונות ומעל 120 מדינות ומיליוני קונים פוטנציאליים.

אתר הנכסים הבינלאומי שלנו

הנכס שלך יופיע באתר הנכסים הבינלאומי שלנו ברשימת המומלצים , המאפשר לקונים פוטנצייאלים בינלאומיים גישה נוחה וחשיפה לנכס שלך באמצעות חווית סיור וירטואלית עם טכנולוגיית D3 עם מפרט מלא המקנה ללקוח לברור לעומק את הנכס שלך מבלי לצאת מהבית.

שיווק אורגני בסושיאל מדיה

אנו נפרסם את ביתך במספר פלטפורמות מדיה חברתית אישיות ועסקיות כדי להגדיל את החשיפה לאלפי חברים ועוקבים. ברשותנו עמודי מדיה חברתית אשר מונים אלפי עוקבים ומעודכנים מדי יום בנכסים הבלעדיים שלנו.

קידום ממומן בסושיאל מדיה

בנוסף לאלפי העוקבים שלנו אנו מקדמים ברשתות החברתיות באמצעות קידום ממומן וממוקד על פי בחירת קהל יעד את הנכסים הבלעדיים שלנו.

אנשי מפתח

במשך ניסיונה מנהלת המשרד של קבוצת משורר השקעות צברה ניסיון רב עם עורכי דין, אנשי עסקים, אשר יציעו את הנכס שלכם לקונים פוטנציאלים נוספים.