חשיפה מקומית

משרדנו ממוקם בפריים לוקיישן יוקרתי בהרצליה, קבוצת משורר השקעות בעלת ניסיון של כ-15 שנה המייצרת עסקאות דומיננטיות בהרצליה ומרכז תל אביב.

תוכנית שיווקית אישית

אנו מאמינים בתוכנית שיווקית מותאמת עבור כל נכס. צוות המשרד המקצועי יתאים עבורך תוכנית שיווקית אשר תחשוף בפניך כיצד הנכס שלך יימכר תוך מתן שירות אישי וייחודי ,כל נכס מיוחד במינו ולכן נדרשים צרכים שיווקיים שונים ומגוונים , נשתמש בפלטפורמות הרלוונטיות והמותאמות לך.

סיור וירטואלי תלת מימדי

אנו עובדים עם מערכות מתקדמות של צילום 3D המאפשר לקונים פוטנציאלים ברחבי העולם להסתובב ולראות כל פינה ופרט בנכס שלך , בצילום ברור אשר ימחיש וידגיש את יתרונות הנכס שלך , אנו גם יוצרים תצוגה מלמעלה ולמטה עבור כל רמה בבית , המאפשר ללקוח פוטנציאלי לברור לעומק את הנכס בכדי לחסוך את הזמן היקר שלכם .

הודעות SMS

קבוצת משורר השקעות תשלח אלפי הודעות הכוללות את מועדון הלקוחות שלה וללקוחות פוטנצייאלים - אנשים מקומיים , אנשים שהתעניינו בעבר בנכסים דומים , משקיעים וכו'

רשימת אנשי קשר אישיים

במשך שנות בניסיון שלנו קבוצת משורר השקעות צברה קשרים רבים בעולם הנדל"ן - אנשי עסקים אמידים , עורכי דין , אדריכלים , מעצבים , קבלנים ועוד. קבוצת משורר תשלח מיילים אישיים לאלפי אנשים .

רשימת אימיילים

אנו שולחים דוא"ל המציג את הנכס שלך, עם תמונות, תיאור, פרטי רישום ודף האינטרנט הבלעדי של הנכס שלך , יישלח לאלפי אנשים - לקוחות, אנשי תעשייה ומנויים פוטנציאליים היכולים להתאים לנכס שלך ..

אתר הנכסים שלנו

אנו ניצור דף נחיתה עבור הנכס שלך באתר עם תמונות, מידע וסרטונים. האתר שלנו משווק באמצעות שיווק דיגיטלי מקודם ברחבי האינטרנט .

שיווק אורגני בסושיאל מדיה

אנו נפרסם את ביתך במספר פלטפורמות מדיה חברתית אישיות ועסקיות כדי להגדיל את החשיפה לאלפי חברים ועוקבים. ברשותנו עמודי מדיה חברתית אשר מונים אלפי עוקבים ומעודכנים מדי יום בנכסים הבלעדיים שלנו.

קידום ממומן בסושיאל מדיה

בנוסף לאלפי העוקבים שלנו אנו מקדמים ברשתות החברתיות באמצעות קידום ממומן וממוקד על פי בחירת קהל יעד את הנכסים הבלעדיים שלנו.

מיני ברושור

הזמנות מיני ברושור מעוצב בהתאמה אישית יישלחו בדואר לתושבי האזור לביקור בנכס הבלעדי.

מקורבים

במהלך שנות הפעילות שלנו צברנו עשרות מקורבים אשר הולכים איתנו יד ביד עד היום. אנחנו נדאג שהנכס שלך יוצג בפני כל מקורבי קבוצת משורר השקעות.

שילוט

לנכס שלך יוצב שלט יוקרתי מעוצב בהתאמה אישית בכדי להפנות כמות גדולה יותר של קונים פוטנציאליים וחשיפה מקומית בסביבת מגוריכם. בהתאם לצורך, יוצב בנוסף שלט חוצות באזור מקומי ראשי.

סרטון תדמית לנכס שלך

אנו ניצור סרטון תדמית יוקרתי אשר ממחיש את כל יתרונות הנכס שלך , וכולל את פרטי הנכס ,אשר יופיע באתר הנכסים שלנו וברשתות מדיה מובחרות ובשיווק ממומן .

שיווק בעיתונות מקומית

קבוצת משורר תדאג לשים את הנכס שלך בעיתונים מקומיים וארציים במיקום מוביל.

בית פתוח

אך ורק באישור הבעלים, אנו נערוך בית פתוח - אשר יכלול שלט בהתאמה אישית ברחבי העיר בכדי למשוך קהל יעד מקומי. בנוסף, בתאריך אחר - נערוך בית פתוח עבור כל המתווכים המובילים באזור אשר עובדים איתנו בשת"פ.